Dňa 25. marca 2026 sa uskutočnilo okresné kolo žiakov vo florbale, ktorého sa zúčastnilo celkovo 8 škôl z nášho regiónu. Súťažiaci si zmerali sily v priateľskej, no zároveň súťaživej atmosfére a predviedli množstvo pekných športových výkonov.
Našim žiakom sa tentokrát nepodarilo prebojovať na popredné priečky, napriek tomu si zo súťaže odniesli cenné skúsenosti a motiváciu do ďalšieho tréningu. Veríme, že aj táto skúsenosť ich posunie vpred a v budúcnosti sa im podarí dosiahnuť lepšie výsledky.
Ďakujeme žiakom za reprezentáciu školy a za ich snahu, ktorú počas turnaja preukázali.
